Asortyment

BIKE HAND

Bike Hand to producent narzędzi rowerowych. Firma mieści się na Tajwanie. Produkuje narzędzia dla amatorów jak i profesjonalistów w bardzo szerokiej gamie asortymentu od pojedyńczych narzędzi aż po zestawy.

Zobacz asortyment

ERIES

Rowery zaprojektowane z myślą o amatorach, którzy cenią sobie takie cechy jak komfort jakość ale też i cena. Wszczególności kładziemy nacisk na właściwy stosunek jakości do ceny. Dobry rower za rosądnę pieniądze. Dlatego w rowerach Eries stosowane są komponenty...

Zobacz asortyment

GIYO

Jeden z największych producentów pompek na świecie. W swoim asortymencie posiada kilkaset modeli pompek jak i elementy związane z ogólno pojętym pompowaniem.

Zobacz asortyment

KENDA

Kenda to marka znana chyba wszystkim miłośnikom dwóch kółek...  Fabryki posiada na Tajwanie w Chinach oraz Wietnamie. Opony i dętki to ich specjalność dla prosesjonalistów oraz amatorów.

Zobacz asortyment

NECO

Neco to firma produkująca łożyska kierownicy, stery  oraz inne akcesoria rowerowe od wersji ekonomicznych po profesjonalne w szerokiej palecie asortymentu, kolorów oraz cen. Jednak jeśli są potrzebne łożyska kierownicy to znajdziesz je na pewno a asortymencie Neco. 

Zobacz asortyment

SELLE ROYAL

Ta marska z ogromnym powodzeniem od kilkudziesięciu lat produkuje siodła na wszystkie kontynenty naszego glodu. Takie patenty firmy jak sławny Royalgel podkresla tylko wielkość firmy. W naszej ofercie można znaleść siodła z linii Lookin, Premium, Classic oraz Junior.  

Zobacz asortyment

SIGMA

Nie ma chyba osoby, która nie zna tej renomowanej niemieckiej firmy jaką jest Sigma. Firma od wielu, wielu lat produkująca akcesoria rowerowe jak liczniki, oświetlenie oraz monitory pracy serca.

Zobacz asortyment

SIMPLA

Polski producent błotników jak i akcesorii rowerowych. Modele jak Hammer, Next czy Raptor to tylko mała część asortymentu oferowanego przez markę Simpla.

Zobacz asortyment

VEE RUBBER

Opony i dętki prosto z Tajlandii... dla amatorów jak i profesjonalistów to asortyment produkowany przez Vee Rubber...

Zobacz asortyment

VP COMPONENTS

Firma wywodząca się z Tajwanu produkująca takie części jak pedały i to co z nimi związane, łożyska kierownicy i osie suportu. Marka słynie z doskonałej jakości i przyzwoitych cen.

Zobacz asortyment

Nasza oferta